LKS Ostoja Żelisławice - strona nieoficjalna

pon.

Uwaga! Football Manager 2015 ze zniżką!

• autor: Administrator Futbolowo.pl, 2014-10-29 19:00

Dzięki współpracy ze sklepem internetowym muve.pl mamy zaszczyt zaproponować Wam już dziś Pre-order legendarnej gry, Football Manager 2015 ze specjalną zniżką! Zamów i graj już dziś w beta-wersję gry!

Porażka na koniec sezonu

• autor: SERGI, 2014-06-11 11:33

W niedzielnym meczu rezerwy Ostoi przegrały w meczu wyjazdowym w Górze Siewierskiej z tamtejszym Klubem Sportowym 1:2. Bramkę dla rezerw Ostoi zdobył Kamil Kopecki. Niestety nie udało nam się zakończyć sezonu zwycięstwem, które zapewniło by nam 3 miejsce w tabeli. Zagraliśmy bardzo słaby mecz, gospodarze też może nie zagrali rewelacyjnie ale mieli więcej dogodnych sytuacji. Pierwszą bramkę tracimy po rzucie rożnym, piłka mija naszego bramkarza a niepilnowany przez nikogo zawodnik Ks-u umieszcza piłkę w siatce. Nadzieje na dobry wynik dla nas wlał Kamil Kopecki, który przymierzył w samo okienko i zdobył bramkę wyrównującą. Do przerwy wynik 1:1. Drugą połowę zaczęliśmy nieco lepiej niż pierwszą, mieliśmy przewagę, niestety nie udało nam się jej udokumentować bramką. Niestety około 60 minuty, gospodarze wykonują rzut rożny, który był źle wykonany, jednak Adrian Majcherczyk przy wybiciu piłki skiksował i trafił przy krótkim słupku naszej bramki. Po tej bramce gra już siadła, my nie atakowaliśmy a Góra Siewierska starała się wywieźć wynik do końca, chociaż mieli tez kilka groźnych sytuacji ale za każdym razem dobrze spisywał się nasz bramkarz. Sezon zakończyliśmy na 4 miejscu, uważam, że to bardzo doby wynik. Zważywszy na to, że mamy bardzo młody zespół.

KS Góra Siewierska- Ostoja II

• autor: SERGI, 2014-06-06 16:26

W NIEDZIELĘ tj. 08.06.2014 o godzinie 17:00 rezerwy Ostoi zmierzą się w meczu wyjazdowym z drużyną KS-u Góra Siewierska. Nasz najbliższy rywal znajduje się na 3 miejscu w tabeli z dorobkiem 50 punktów. W rundzie wiosennej drużyna z Góry Siewierskiej zdobyła 22 punkty. Na jesień pewnie pokonaliśmy u siebie drużyną KS-u 5:1. Jest to ostatni mecz B Klasy w tym sezonie, dodatkowo jest to bardzo ważny mecz, ponieważ jeżeli uda nam się wygrać zakończymy sezon na 3 miejscu. Drużyna z Góry Siewierskiej jest właśnie naszym bezpośrednim rywalem o najniższy stopień podium. Apeluje do wszystkich zawodników, skupmy się i powalczmy ostatni raz w tym sezonie o 3 punkty. Mamy ogromną szansę zdobyć bardzo dobre 3 miejsce na koniec. Zbiórka zawodników o godzinie 15:15 przed remizą w Żelisławicach !!!

Treningi

W tym tygodniu trening odbędzie się W CZWARTEK  O GODZINIE 18:00 ORAZ Z PIĄTEK O GODZINIE 19:00 NA BOISKU ŻELISŁAWICACH !!!

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

KS Góra SiewierskaLKS Ostoja II Żelisławice
KS Góra Siewierska 2:1 LKS Ostoja II Żelisławice
2014-06-08, 17:00:00
    relacja »